Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Vítajte v našom internetovom obchode :)

SOMI Group s. r. o. je slovenská firma, ktorá zaujme svojou jedinečnosťou a kreativitou. 

Výrobky vystavené na našej stránke nakupujete priamo od nás, ako od predajcu, tak aj výrobcu. Znamená to, že výrobok Vám posiela priamo jeho autor. Sme jedna z firiem na Slovensku, čo ponúka množstvo druhov, vzorov, farieb, štýlu, materiálu atď. Výber je len na Vás.                  
                                                                                                                  


Ponúkame Vám trendy vecičky ako pre ženy, tak aj pre mužov a samozrejme nezabúdame aj na detičky. Móžete u nás nájsť mnoho krásnych vyšívaných darčekových vecičiek a vyšívanej bižutérie, ktoré nikde inde nenájdete, keďže sme prvá firma na Slovensku, ktorá sa tomu venuje.

 

Zaujímame sa hlavne výrobou vyšívaných tričiek a dekorácii. To znamená, že výšivku Vám vyšijeme priamo na tričko, ktorého veľkosť a farbu si vyberiete podľa ponuky. Ak máte záujem o výšivku, ktorú v ponuke nemáme, stačí nás kontaktovať na telefónnom čísle uvedené v kontaktoch alebo e-mailom. Treba nám poslať obrázok vo formáte JPG, GIF, PNG, BMP. Detaily ako materiál, farba, veľkosť sa dohodneme po skontaktovaní.

 

Vyšívané tričko

 

Môžete u nás nájsť výšivky:

- Vlajky, znaky

- Vojenské výšivky

- Autá a motorky

- Zvieratá

- Poľovnícke

- Kreslené detské 

- Kvety

- Športové

 Športová výšivkaAuto výšivkaMedveď výšivka

Športová výšivkaKreslená detská výšivkaKôň výšivka

 

Venujeme sa aj výrobe vyšívaných dekorácii, ktoré si u nás môžete pozrieť a objednať. Dekorácie ako vianočné ozdoby, veľkonočné ozdoby, obrazy vyšívané, sväté kríže a anjelikovia a množstvo iných dekorácii dodávame do nášho internetového obchodu postupne takže ich môžete vidieť v novinkách. 

 

AnjelikVeľkonočný zajacAnjel

 


Môžete u nás nájsť vyšívanú bižutériu ako náušnice, prívesky a náramky ale aj celé sety, ktoré nájdete pod vyšívanou bižutériou. Máte možnosť si zvoliť farbu bižutérie a ak je to viacfarebný náramok so stužkou, tak aj farbu stužky. Tiež bižutériu dodávame postupne do nášho internetového obchodu, čiže naše nové vecičky môžete sledovať v novinkách. 

 

NáušniceSetNáhrdelník

 


 

Prajeme Vám príjemné nakupovanie :)


    Copyright 2015 - 2024 © SOMI Group.sk